2018 Yasaklı Ürün ve Firmalar Listesi!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tam 173 Firma 282 Parti Ürünü ifşa edip kamuoyuna açıkladı…
İşte insan sağlığını hiçe sayan firmaların listesi..

8 yılı aşkın bir süredir sizlerle bu listeyi paylaşan, paylaştığı listelerde “Tek Bir Ürünü Dahi Olmayan” sifaderyasi ailesi olarak kendimizle gurur duyuyor, bizlere güvenip buralara kadar taşıyan siz kıymetli müşterilerimize de güveninizden ötürü  teşekkür ediyoruz.

Özellikle sahtekarların umut kapısı olan ve insanların mahrem bir konu olması sebebiyle hakkını aramaktan çekindiği “AFRODİZYAK ÜRÜN” kategorisinde sizleri yıllardır bilinçlendirmeye, bu tarz ürünlerde nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair yoğun çaba harcadık ve harcamaya da devam ediyoruz.

8 yıl önce “Türkiye’nin hem İLK! hem de TEK! bitkisel içerikli afrodizyak ürünlerini yapıyoruz” dediğimizde bizi karalayanlar, insanlarımızı kimyasal içeriklere yönlendirip zehirleyenler bu zaman zarfı içerisinde kayboldu, isim değiştirdi, kaçtı, battı vs.. Yaptıkları trilyonlarca vurgunun yanısıra zehirledikleri insanlarımızın da ahıyla birlikte güvenlerini de çaldılar..

Şugüne kadar arabeskvari kanallarda yer bulabilen, yurtdışı bazlı kanallarda yeşilçam filmlerinin hemen ardından aniden karşınıza çıkan bu yasaklı, zehirli ürünler maalesef halen alıcı bulabilmekte ve birçok mağduriyete sebebiyet vermektedir. 

Şimdi yeniden her yıl olduğu gibi tertemiz, güvenilir, bitkisel içerikli ürünler üretmekten ve bunu gerçekten başardığımızı bu listelerle her yıl ispatlamaktan gurur duyuyor ve bu gururu siz kıymetli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

DÜNYADA içerisinde kimyasal barındırmayan tek bitkisel afrodizyak ve bakım ürünleri üreten firma olduğumuzu bir kez daha sizlere ispatladığımız o bizim için gurur, başkaları için utanç vesilesi olan liste ….

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının İfşa Ettiği 173 Firmaya Ait 282 Parti Sağlığa Zararlı Ürünler! (2018)

 

 

 

 

 

LİSTENİN TAMAMINI PDF FORMATINDA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YILLARDIR BU LİSTEYE GİRMEYEN ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*