2019 Yasaklı Afrodizyak Ürünler

Tam 9 uzun yıl, her yıl yapılan baskınlar sonucu yasaklanan ürünler arasında tek bir ürünümüzün dahi olmaması ile sizlere söylediğimiz sözlerin doğruluğunu ispatlamanın sevinç ve gururunu yaşıyoruz.

Gelip geçen yıllar içerisinde onlarca firmanın kapanmasına, her yasaklı listeden sonra farklı isimlerde yeni kimyasal içerikli afrodizyak ürünlerin çıkmasına şahit olduk.

Bu süreç içerisinde siz kıymetli insanlarımızı afrodizyak ürünler hususunda elimizden geldiğince bilinçlendirmeye çalıştık.
Mahrem bir konu olması sebebiyle “alınan ürünlerin kalitesi nasıl anlaşılır?, zararlı olup olmadığı nasıl anlaşılır?” gibi birçok konu hususunda bilinçsiz olan insanlarımızın sorularını cevaplandırmaya çalıştık. (Bu soru cevap bölümünü görmek için tıklayınız)

Halen ulaşamadığımız birçok insan var. Bizler adı kirletilen, piyasada coşturucu, azdırıcı gibi absürt tanımlarla satılan ilimsiz, bilimsiz yapılan zehirli içeriklerin hakkında farkındalık oluşturmaya devam edeceğiz.

Şeker hastalarının yaşadığı sertleşme problemleri, ağır iş şartlarında (hamallık, pazarcılık vs ) çalışanların yaşadığı performans problemleri, psikolojik sorunların yol açtığı isteksizlikler, yaş ve sigara, stres gibi sıkıntıların oluşturduğu cinsel problemlerin giderilmesi için kullanılması gereken bu ürünlere maalesef bu kalpazanlar yüzünden milletimiz başka gözle baktılar.

Özellikle günümüz yiyeceklerinin oluşturduğu tahribat (gıda terörü) yüzünden artık çoğalan cinsel sorunlar giderilmek istenirken, kullanılan ürünlerin başka zararlar vermemesi adına lütfen TÜRKİYE’DE İÇERİSİNE SİLDENAFİL, TADALAFİL GİBİ KİMYASAL MADDELER KONULMADAN YAPILAN AFRODİZYAK ÜRÜNLERİMİZİ KULLANINIZ.

Bakın bu listede kimler var kimler! Bizlere her seferinde “ama işe yarıyor” diye savunulan kimyasal içerikli zehir listesine iyi göz atınız. İşe yararken bir yandan da böbrek üstü bezlerinizi tahrip eden, gözlerde yanma, bulantı, baş ağrısı gibi yan etkilere sebebiyet veren bu zehirler halen birçok kişi tarafından bilinçsizce kullanılmaktadır.

 

Sizlere tam 9 yıldır misyon ve vizyonumuz doğrultusunda içerisinde zerre kadar kimyasal olmayan, İŞE YARAYAN! bitkisel ürünler sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz..

 
LİSTENİN TAMAMINI İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

TÜM ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

4 yorum

  1. şimdi whatsapp durumunuzda gördüm tıkladım okudum ama yorum yapmadan geçmek istemedim hakikaten şu piyasada bu kadar sene tutunmak zor bir de sahtekarlık yapmadan kalmak ayrı mesele tebrikler kardeşim hepinizi canı gönülden kutluyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*