Bay ve Bayanlardaki İsteksizliğe Dair…

Şu güne kadar çiftler arasındaki özel hayata dair isteksizlik konusunda birçok makale okumuş olabilirsiniz. Her iki cins için de bu isteksizliğin sebepleri çok değişken olsa da biz bu yazımızda sizlere özellikle elde olmayan sebepler için (şeker hastalığı, yoğun stres, sigara kullanımı, geçim derdi vs) kullanabileceğiniz takviye edici, piyasadaki ürkütücü ürün içeriklerinden tamamen uzak ve farklı bir yöntemden bahsedeceğiz.

Günümüzde artık uzun yazıların okunmadığına şahit oluyoruz, sanırım teknolojinin getirdiği sıkılganlık ve tembelliğin bir yan etkisi olsa gerek. O sebeple bay ve bayanlardaki isteksizlik problemini bilgimiz dahilinde derinlemesine incelemek ve sizlere aktarmak yerine;

– Sebeplere kısaca değinmek,

– Özel bir konu olduğu için bir türlü iyisi nedir, kötüsü nasıl olur diye soramadığımız ve çok merak edilen ama korkutucu sonuçlar doğurduğuna şahit olduğumuz istek arttırmaya yönelik ürünler hakkında size çok faydalı olacak bilgileri sunmak,

– Yardımcı takviye konusunda hem tavsiye hem de bilgi vermek gibi üç başlıklı yolu tercih ettik.

KISACA İSTEKSİZLİĞİN SEBEPLERİ NELER OLABİLİR?

Yoğun tempolu ve stresli İŞ HAYATI,

Geçim derdi, Sigara Kullanımı, Uykusuzluk,

Şeker hastalığına bağlı sorunlar,

Bay ve Bayanlardan birisinin vücut temizliğine (ağız kokusu, ter kokusu, özel bölge temizliği vs) dikkat etmemesi,

Antidepresan ilaçların uzun süre kullanılması,

Doğum kontrolü için kullanılan ilaçlar,

RUTİN! (Kıyafette özensizlik, zamana bağlı duygusallık kaybı, sürprizlerin olmayışı yani MONOTONLUK)

Eşlerden birinin kendini çekici bulmama memnuniyetsizliği

Liste daha da uzar gider.. Eğer siz vücut temizliğinize özen gösteriyor, rutinden elden geldiğince kaçıyorsanız yani kısaca elinizden gelenleri yapıyor ama iş hayatı stres gibi elde olmayan sebeplerden ötürü isteksizliğe sebep olan etkilere maruz kalıyorsanız okumaya devam edin..

İSTEK ARTTIRMAYA YÖNELİK ÜRÜNLER HAKKINDA NELERİ BİLMELİYİZ?

Aslında bilmeniz gereken en önemli konuların başında gelen, ancak konunun mahremiyeti yüzünden bir türlü iyisi nedir? Nelere dikkat etmeliyiz? gibi hayati konuları hiç araştırmadan kullanıp kendimizi riske attığımız bir mesele.. Özellikle bir dönem tv ve radyo kanallarında sokak ağzı ile satılan, bilimsel araştırma ve fitoterapi ilminden uzak sahte ürün ve sahtekarların oluşturduğu mağduriyet maalesef konunun yılan hikayesine dönmesine sebebiyet veren olaylardan sadece biri.

Fakat yazının başında da bahsettiğimiz gibi uzun yazıların rağbet görmediği bir dönemde bu konu için sonradan ayrı ve uzun bir makale hazırlayacağız. Ama şimdiden merak ediyorum, bu ürünler hakkında sorulan soruları okumak ve piyasa ürünlerine karşı bilinçli bir alıcı olmak istiyorum derseniz yazının hemen burasında durup aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Sonra burdaki yazımıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

PİYASA ÜRÜNLERİ HUSUSUNDA GELEN FARKLI SORULARA VERİLEN CEVAPLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Üstteki linkteki yazımızı okumadıysanız siz şimdilik kısaca şunları bilin :

Bitkisel içerikli ürünlerin kana karışıp etki göstermesi için gerekli vakit 1- 2 saattir. Oysa 5-10 dk içerisinde kana karışıp etki gösteren ürünler KiMYASALDIR! Şimdilerde maalesef bunun farkında olan bilinçli kullanıcılar çoğaldı diye içerisinde kimyasal madde olanlar için bile “bir iki saat önce kullanınız” diyen uyanık satıcılar mevcuttur.

Bu uyanık satıcıları nereden bileceksiniz? Zamanınız olduğunda az önce üstte verdiğimiz linke tıklayarak , şimdi okumaya devam 🙂

Baş ağrısı, gözlerde yanma, mide bulantısı gibi zararlı yan etkileri olan ürünler içerisinde “sildenafil” adı verilen, BEYAZ TOZ şeklinde olan kapsüllerdir. İçinde beyaz toz olan hiçbir ürüne itimat etmeyiniz! Bugün bu tozun kamufle edilmesi yani dıştan görülmemesi için kapsülleri kırmızı, mavi, yeşil gibi renklere bürümektedirler!

Örnek Açıklamalı Birkaç Resim ekledik, Resimlerin büyük halleri için üzerlerine tıklayıp karşılaştırma açıklamalarını okuyabilirsiniz.

Yurtdışı menşeili ürünlerin TAMAMININ kimyasal içerikli olduğunu ve böbrek üstü bezlerinize zarar verebileceğini unutmayın!

İSTEKSİZLİK İÇİN BİTKİSEL BİR TAKVİYE VAR MIDIR?

Kalp, şeker, tansiyon hastalarının dahi kullanabileceği,

Doğal Gıda Boyası ile Renklendirilen,

Hem bayların Hem de Bayanların Gönül rahatlığı ile kullanabileceği,

Kimyasal içerikli zararlı ürünlerin neden olduğu Gözlerde yanma, mide bulantısı, boyun ve ense ağrısı, baş ağrısı gibi yan etkileri OLMAYAN!,

Yorgunluk, isteksizlik, kondüsyon düşüklüğü ve üstte yazılan sebeplere bağlı olan diğer isteksizlik problemlerinde yardımcı bir ürünümüz elbette var!

Hatta birden fazla doğal içeriğimiz mevcut. Tam 8 yıldır sizlere içerisinde katkı maddesi olmayan, İŞE YARAYAN içerikler ulaştırmakla gurur duyduk. Hatta her yıl yapılan rutin bakanlık denetimlerinden alnımızın akıyla çıkıp, kara listede asla tek bir ürünümüzün isminin dahi bulunmamasıyla piyasanın lideri olduğumuzu kanıtladık.
(Kara Liste Haberleri İçin Tıklayınız)

Bununla da yetinmedik, yıllarca ülkemiz insanlarını kimyasal istek ürünlerine karşı bilinçlendirmek için mücadele verdik.

Şimdi de bu yazı vesilesi ile sizleri uzun zamandır piyasada olan iddialı bir ürünümüzle tanıştırmak için heyecanlanıyoruz!

İsteksizlik problemlerinde her iki cinsin de ihtiyacına cevap veren, özel bir formülasyona ve altın orana sahip Corex Plus Drink için lütfen TIKLAYINIZ!

Not: Mutlaka bu ürünler hususundaki soru cevap bölümüne bakıp, bizlere aklınıza takılan soruları yöneltiniz.

SORU CEVAP BÖLÜMÜNE ULAŞIP ÖNEMLİ BİLGİLER ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜM ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATMAK İÇİN SİTEMİZİN ANA SAYFASINA BEKLERİZ – TIKLAYIN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*