Bir Yazarın Magnum Power Hakkındaki Görüşleri


Bitkisel Yaşam olarak ürünlerimizi kullanıp bunu yaşadığı önceki deneyimlerle kıyaslayıp bizleri düşünceleriyle mutlu eden değerli insanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yazısından bu ürünlerde tecrübe sahibi olduğunu anlayacağınız bir blog yazarı müşterimiz, düşüncelerini kaleme almış. Okurken mutlu olduğumuz bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik.

“Merhaba, sanırım yıllar içinde firmamızın satmadığı afrodizyak markası kalmamıştır. Ürünü bir şekilde satmaya başladığınızda gelen ürünün ambalajından, promosyon olarak gelenlerin denemesinden, en önemliside satın alan müşterilerin teşekkür veya eleştiri için geri dönüşlerinden ürünün ne kalitede olduğunu anlıyorsunuz.
Kısaca 1 hafta içinde o ürünün satmaya değer olup olmadığını açıkça görüyorsunuz. Biz genelde tüketiciye paralel kararlar alan bir firmayız. Yani tüketici memnunsa, tekrar alıyorsa pahalıda olsa o ürünü stoklarımızda bulundururuz. Fakat müşteri şikayet ediyorsa o müşterinin mağduriyetini gidermekle beraber , kazancı çok olsa da o üründen hemen çıkarız.

Memnuniyet derken öyle her alan da geri aramaz zaten. Alan 10 kişiden 2-3 ü tekrar alırsa anlayın o ürün kalitelidir.

Çok az rastlanır ama birde şaşırtan ürünler vardır. Mesela alan 10 kişiden 5-5 i tekrar alır ve diğerleri de şikayet için aramaz. Şikayet telefonu sıfırsa ,  Alan tekrar eşine dostuna tavsiye ediyor yeni yeni müşteriler arıyorsa biz ona ALTIN ÜRÜN deriz. Bu gün bahsedeceğim ürün ALTIN ÜRÜN MAGNUM POWER…

Magnum Power reklamına bakarsanız sıradan bir afrodizyak. Lakin benim diyeninde bile kimyasal içerik olan afrodizyak dünyasında tamamen doğal olan bir afrodizyak.
Bilenler bilir, afrodizyakta baş ağrısı standarttır. Hatta baş ağrıtmayana işe yaramıyor gözü ile bakılır. Lakin baş ağrıtmayıp süper işe yarayan bir afrodizyak olan magnum
power, diğerleri kadar makul bir fiyata sahiptir. Hatta içerdiği tablet adedi diğerlerinin iki katıdır.

Çoğu ürünü kendimiz kullanmayız. Ama ürün sorumlusunun samimi konuşmasından ve bizim yanımızda hop diye bir magnum tabletini ağzına yuvarlamasından etkilenerek ben de kullandım. O geceyi unutulmaz yapıyor, sanırsınız büyülü bir güç.  Anlatılmaz…

İkinci önemli konu Türkiye’de bayan afrodizyakı, damlası külliyen yalan. Bilumumunu sattım hep şikayet. Memnun kalan yok desem yalan olmaz. Lakin Magnum Power Bayan Tableti de en az erkek tableti kadar başarılı.

Aile boyu mutluluk için, sizin kendinizi ERKEK hissederken eşinizinde KADINLIĞINDAN gurur duymasını istiyorsanız -ki kadın bunu hissederse onu tanıyamazsınız…magnum power acizane tavsiyem olur. Denerseniz sadece teşekkür edersiniz o kadar.”

Sevgiyle mutlu aile ilişkilerinde kalın.
Müzmin bloguİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*