Corex Performans Tableti

!!!HEYECAN VERİCİ BİR ÜRÜN!!!  *MÜKEMMEL BİR GENÇLİK İKSİRİ*

Bitkisel Tabletimiz Çok Özel Bitkiler İçerir!!!

Corex Bitkisel Tablet,  ON YILI AŞKIN ÇALIŞMALAR VE DENEYİMLER SONUCU ELDE EDİLMİŞ ÇOK ÖZEL BİR FORMÜLE SAHİP MÜKEMMEL BİR KARIŞIMDIR.

ŞİFALI BİTKİLERİN ÇOK ÖZENLİ DOZLARDA YETERİ KADAR KULLANILMASIYLA BİR ARAYA GELMİŞTİR.

İÇERİSİNDE YASALARIN İZİN VERDİĞİ KORUYUCU MADDELERİN DAHİ BULUNMADIĞI TAMAMEN BİTKİSEL BİR ÜRÜNDÜR.

COREX TABLET, preslenmiş baharat tablet olmasından dolayı ve baharatın tablet şeklinde durup kırılmaması için hiçbir kimyasal madde kullanmadığımızdan dolayı son zamanlarda “Tabletler kırık geldi” şeklinde şikayetler alıyorduk. Oysa kırık dahi olsalar tabletleri yutmak, Çiğnemek Yeterliydi. Ya kimyasal bir içerikle tabletler sertleşip baharatlar birbirini tutacaktı ya da tablet formundan feragat edecektik. Bu sebeple artık Corex Tablet ürünümüz extrat hale getirilmiş özel formülün kapsüllere doldurulmuş haliyle yani COREX BİTKİSEL KAPSÜL şeklinde gelecektir.

İÇERİĞİNDE BULUNAN TAMAMEN DOĞAL VE % 100 BİTKİSEL BİTKİ VE BAHARATLAR, HİÇBİR KİMYASAL KONSANTRASYON İŞLEMİNE TABİ TUTULMADAN HAM HALİYLE KULLANILMIŞTIR.

18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN KULLANIMI İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

BAŞKA PERFORMANS ARTTIRICI ÜRÜNLER İLE BİRLİKTE KULLANMAYINIZ.


ŞİMDİ BU TABLETİMİZİN TAM 5 ADEDİNE VE  YANINDA 1 ADET DE BOLD AFRODİZYAK AŞK ÇİKOLATASINA KARGO KDV DAHİL ÇOK ÖZEL FİYATA SAHİP OLMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*