Sahte Performans Ürünleri Açıklandı! – 2022

Şifa Deryası olarak tam 12. yılımıza girdiğimiz bu senede, sizlere içeriğinde kimyasal madde bulundurmayan, İŞE YARAYAN! ve 12 yıldır bir tek ürünü bile yasaklı listesinde olmayan bir firma olmanın haklı gururunu sizlerle birlikte paylaşıyoruz.

Geçmiş yılların haberlerine bakarsanız, listede onlarca sahtekar firma bulursunuz. Lakin artık halkımızın bu tür ürünlerde giderek bilinçlenmesi, sahtekar afrodizyak ürün satıcılarının artan maliyetler karşısında işbilmezlikleri sebebiyle batması ve benzer sebeplerden ötürü artık listenin eskiye nazaran kabarık olmaması, yıllardır süren mücadelemiz adına bizleri sevindirmiştir.

Bizler adı kirletilen bu piyasada coşturucu, azdırıcı gibi absürt tanımlarla satılan ilimsiz, bilimsiz yapılan zehirli içerikler hakkında farkındalık oluşturmaya devam edeceğiz.

Hakikatleri anlatmaya çalıştıkça “ama işe yarıyor” diye savunulan kimyasal içerikli zehir listesine iyi göz atınız. Bu ürünler halen birçok kişi tarafından bilinçsizce kullanılmaktadır.

Böbreküstü bezlerini tahrip eden, gözlerde yanma, bulantı, baş ağrısı gibi hatta ani ölüm gibi yan etkilere sebebiyet veren bu zehirler, maalesef yasaklandıkça isimleri değiştirilerek yeniden piyasaya sunulmaktadır.

2022 yılı yasaklı cinsel performans ürünleri listesi aşağıdaki gibidir.


2022 YILININ YASAKLI PERFORMANS VE DİĞER TÜM ÜRÜNLERİNİN LİSTESİNİ PDF ŞEKLİNDE İNDİRMEK İSTERSENİZ LÜTFEN TIKLAYINIZ

Bu süreç içerisinde siz kıymetli insanlarımızı performans ürünleri hususunda elimizden geldiğince bilinçlendirmeye çalıştık.
Mahrem bir konu olmasından dolayı sormaya çekindiğiniz birçok sorunun cevabını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Kalp, şeker, tansiyon hastalarının bile kullanabileceği ve içerisinde kimyasal madde bulundurmayan ürünlerimizin listesine ulaşmak için lütfen tıklayınız..

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*